Tepelná pohoda

Baví

Vánoční soutěž, která byla věnována tvorbě vánočních ozdob a dárků z odpadových materiálů má své výherce. Předání cen proběhlo v ekologickém centru ve čtvrtek 19.12.2013 ve 13:00 hodin.

Soutěžní výrobky doputovaly do ECM od kolektivů MŠ, ZŠ a jednotlivců z řad dětí a dospělých. Celkem se sešlo 39 děl. Nejvíce, celkem 15 výrobků dorazilo ze ZŠ. Zahanbit se ale nedali ani dospělí, především pak senioři z Městské správy sociálních služeb v Mostě, kteří do soutěže zaslali celkem 10 příspěvků. Je vidět. že kreativita rozhodně není omezena věkem.

Ponejvíc se tvořilo z papíru a plastu, své místo si však našly i jiné odpadové materiály, např. korek, nitě, hliníková očka od konzerv či stará CD. Všechny soutěžní příspěvky si můžete prohlédnout zde.

Kdo tedy vyhrál?

1. místo v kategorii " Předškoláci" náleží Mateřské škola Stonožka z Klášterce nad Ohří - za vánoční koule vyrobené z PET lahví
1. místo v kategorii "Školáci" získala ZŠ z Meziboří pod vedení paní učitelky Denisy Brandtové - za tučňáky z PET lahví
1. místo v kategorii "Dospělí" získal pan JoseF Thót z MSSS v Mostě, který do soutěže přispěl hned několika výrobky: vánočními svícny z použitých CD a vánočním kaprem z papírové hmoty

Zvláštní ocenění si odnesly i dvě ženy - paní Lia Jindrová a Gertruda Bauerová za anděla z papírového pedigu.

Fotogalerie

I
I
II
II
III
III
IV
IV
V
V
VI
VI
VIII
VIII

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek