Tepelná pohoda

Baví

Jak už sám název napovídá, rozhodly se teplárenská a těžařská společnost potěšit především rodiny s dětmi, a chystají pro ně uspořádat velký zábavný program u příležitosti závodu Dračích lodí na Matyldě v Mostě.

Program nazvaný Komořanské dětské hry vypukne v sobotu 9. června v 10 hodin. Své síly spojila teplárna Komořany, respektive Severočeská teplárenská s mateřskou společností United Energy a energetickou společností Seven Energy.


Na Matyldě bude děti čekat deset stanovišť s tradičními i velmi netradičními úkoly a soutěžemi, které jim přiblíží těžbu uhlí i výrobu a distribuci tepla. „Nejprve se děti přihlásí na startu, kde dostanou kartičku se svým jménem a plánem stanovišť. Za každé splnění úkolu získají bod. V cíli je pak čeká medaile a dárky od pořádajících společností,“ popsala soutěžní den marketingová manažerka Severočeské teplárenské Ing. Radka Bišická. Programem bude provázet moderátor a chybět nebude ani hudba. Děti si navíc mohou prohlédnout přistavené hasičské auto. „Rodiče si mohou vyplnit čekání na soutěžící děti u našich stánků, kde jim nabídneme informace o službách. Pokud navíc vyplní svůj e-mail, dostanou video z celé akce,“ doplnila.

Přijďte si s námi užít pěkný den s nevšedními zážitky.

Fotogalerie

Plakát
Plakát

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek