Tepelná pohoda

Baví

V sobotu 9. června proběhl na Matyldě celodenní zábavný program, který pro děti připravily společnosti Severočeská teplárenská a Seven Energy. Na děti čekalo deset stanovišť s různými úkoly, které musely zdolat, aby získaly medaili.

Nebyla by to akce uhlířů a teplárníků, aby nepřichystali pro děti úkoly spojené s vodou a uhlím. Soutěžící mnohdy museli prokázat zručnost, odhad i odvahu při plnění úkolů, jako třeba při prolézání tunelu, který představoval horkovod, nebo výlov balónku ze sudu s vodou.
Na Matyldě měla naše společnost stánek, kde jsme s kolegy vydávali dětem odměny v podobě různých reklamních předmětů.  Nechyběl ani maskot pan Pohoda, který rozdával dětem křížovky a bonbóny. Velký dík patří všem kolegům, kteří nabídli pomoc byť se sestavením stanu, nebo nafukováním balónků, či konverzování s rodiči, kteří čekali až si jejich ratolesti vyberou odměnu za zdolání soutěžních úkolů.
Největší atrakcí z celého programu bylo přistavené hasičské auto, které si mohli zájemci prohlédnout nejenom z venku, ale i zevnitř.  Každý měl možnost si vyzkoušet hasičskou výzbroj a pořídit si fotografii. Velitel hasičů Jaroslav Nový byl celý den doslova v obložení dětí, toužící poznat každý kout hasičského auta, vyzkoušet si helmu, nebo usednout za volant.
Každou hodinu pak Jaroslav svolával pomocí sirény zájemce k ukázce zásahu. Vzhledem k vedru, které na Matyldě panovalo, byla přítomnost publika doslova obrovská. Mnoho z přítomných dětí využilo proud vody z hasičského auta k osvěžení. Ostatním přihlížejícím se tak nabídla pěkná podívaná.  Vidět tolik šťastných dovádějících dětí bylo odměnou nejenom  pro pořadatele této akce, ale i pro přítomné návštěvníky Matyldy.
Akce s názvem Komořanské dětské hry měla za cíl přinést dětem pěkný hravý den, což se také podařilo, neboť děti odcházely s medailemi, balónky, dárečky a úsměvem na rtech.

 

Fotogalerie

Matylda
Matylda
Matylda_1
Matylda_1
Matylda_2
Matylda_2
Matylda_3
Matylda_3

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek