Tepelná pohoda

Baví

Sněhulák, kam se podíváš si mohl říct každý, kdo navštívil během druhého adventního víkendu vánoční trhy na Prvním náměstí v Mostě.

Společnost Severočeská teplárenská se postarala o zábavu a to ne ledajakou. Od pátku do neděle měli návštěvníci vánočních trhů v Mostě příležitost postavit si svého sněhuláka. Nutno dodat, že zábava původně plánovaná převážně pro děti,  pohltila i dospělé,  a tak stavěli sněhuláky všichni, bez rozdílu věku.
Každý kdo postavil sněhuláka, měl možnost si s ním pořídit fotografii na památku, vyzvednout dárek a ohřát se v Tepelné zóně. Pro vytvoření dokonalé tepelné pohody,  byl na místě podáván návštěvníkům akce teplý čaj. 
Komořanský sněhulák s podtitulem „Pojďte se k nám ohřát…“ sliboval návštěvníkům od počátku nevšední zážitek spojený se sněhem a současně i teplem. Teplárníci odvedli skvělou práci, přičemž odměnou jim byly úsměvy na tvářích dětí, které jim vykouzlily jejich sněhové výtvory a současně odměny v podobě různých dárků.
Děkujeme všem návštěvníkům za příjemnou atmosféru a těšíme se na další setkání tentokrát na Komořanských dětských hrách.

 


United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek