Tepelná pohoda

Baví

Pátek třináctého, pro mnohé tolik obávaný den, ne však pro teplárníky, kteří se rozhodli již po druhé přivézt návštěvníkům vánočních trhů sněhovou nadílku, a s ní i bohatý celodenní program.

Dopoledne patřilo především dětem z mateřinek, které soutěžily o nejhezčí vánoční stromeček. Díky nim tak vznikla v prostorách átria magistrátu města Mostu překrásná výzdoba, která podtrhla kouzelnou předvánoční atmosféru na vánočních trzích. Nutno dodat, že děti vytvořily opravdu originální dekoraci, za kterou byly také náležitě odměněni na Komořanském sněhulákovi. Hlavní cenu si však odnesla jen jedna mateřinka, a to Mateřská škola Růžová, která získala na sociální síti od veřejnosti největší počet liků.

Ostatní děti neodcházely v pátek s prázdnou, ale dostaly na cestu drobné dárky a perníčky.  Navíc smrčky z vánočních trhů jim budou převezeny do domovských školek, aby mohly být na jaře zasazeny, a připomínat jim událost, na které měly svůj velký podíl.

Po obědě následovala autogramiáda, kde si na své přišli fanoušci hokejistů HC Verva Litvínov a hráček DHK Baník Most. Odpolední program pokračoval v duchu soutěží, stavění sněhuláků a užívání předvánoční atmosféry.

Fotogalerie

KS_1
KS_1
KS_2
KS_2
KS_3
KS_3
KS_4
KS_4

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek