Tepelná pohoda

Baví

S vaší pomocí byla konečně vybrána ta pravá jména pro děti pana Pohody. Holčička se bude jmenovat Pu a klučina Pe. Dvojice jmen nás zaujala nejen svou jednoduchostí a tedy snadnou zapamatovatelností, ale také kreativitou tvůrce, který pracoval s myšlenkou, že druhé písmenko každého jména je vždy odvozeno od názvu naší společnosti United Energy. Vítězem a tedy kmotrem ratolestí se stal Tomáš Vimr z Mostu, který obdrží cenu v podobě teplé vesty a měkoučkých papučí.

Výsledek soutěže o nalezení vhodných jmen pro Pohoďata pana Pohodu i vedení společnosti příjemně překvapil, ba přímo šokoval. Na adresu pana Pohody přišlo celkem 93 tipů na jména dítek začínajících na písmeno P. Dvaadvacet soutěžících zaslalo celkem 41 dívčích a 52 chlapeckých návrhů. Spousta tipařů pracovala s tématem energetiky a elementy tepla, které evokují práci teplárny a nechala se tak inspirovat například plamínkem nebo párou. Nechyběl ale ani Pascal, Popílek, Popraška, Popeluška či Prskavka.
NEJkratší dvojici v zásobníku pojmenování tvoří právě Pu a Pe, NEJdelším zaslaným jménem jsou pro změnu Prvotřídínek a Perloklenotka. Řada kreativců pracovala s názvem společnosti, což nám připadalo NEJkreativnější, a tak se v majlíku objevila nabídka jmen jako Punit a Penergy či Ped a Pergy. NEJvtipnější nám ovšem připadalo duo Ping a Pong. NEJčastějšími jmény, která se objevila byli Pavla, respektive Pavlínka, z klučičích pak Pavel s Plamínkem.


United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek