Tepelná pohoda

Baví

S dováděním ve sněhu to děti ve městech nemají snadné, a tak se jim komořanská teplárna rozhodla zpříjemnit čekání na Ježíška sněhovou nadílkou. Komořanský sněhulák letos poprvé oživí mostecké vánoční trhy na Prvním náměstí, a to během druhého adventního víkendu.

„Rozhodli jsme se navázat na úspěšné červnové Komořanské dětské hry na Matyldě, které se letos konaly poprvé v rámci závodu dračích lodí,“ vysvětluje marketingová manažerka Severočeské teplárenské Radka Bišická. „Soutěží se v létě zúčastnilo velké množství dětí, výborně se bavily a odnesly si spoustu hezkých cen. Nechtěli jsme je proto nechat čekat do dalšího léta a ukážeme jim, že i v zimě se dá užít spousta zábavy,“ dodává.

Zábavný program Komořanský sněhulák s podtitulem „Pojďte se k nám ohřát…“ se bude konat v rámci vánočních trhů na Prvním náměstí v Mostě od pátku 7. do neděle 9. prosince. Děti si budou moci na trzích postavit sněhuláka a vyfotit se s ním, pro šikovné sochaře jsou připraveny také odměny. Kromě sněhu budou na místě k dispozici i další nezbytné rekvizity pro dokonalého sněhuláka. „Snažíme se domluvit s extraligovým hokejovým týmem HC Verva Litvínov autogramiádu hokejistů. Pokud návštěvníky bude zajímat, odkud jsme vzali sníh na stavbu sněhuláků, je to právě z litvínovského hokejového stadionu,“ informuje Radka Bišická.

Nebyla by to teplárenská společnost, aby nepřipravila pro děti i dospělé během hraní něco na zahřátí. V zóně s názvem Tepelná pohoda budou připraveny ohřevné stojany a teplý čaj. Předvánoční pohodu s teplárenskou společností si mohou návštěvníci užívat všechny tři dny od 10 do 18 hodin. Nezapomeňte si s sebou na trhy vzít kupon z věrnostního programu Zážitky na dosah, s nímž získáte zdarma svařené víno nebo horký nealko nápoj u stánku pana Podroužky, který bude označen logem věrnostního programu. Svůj šálek si můžete vychutnat kdykoliv během adventních trhů. Pokud vám domů ještě nechodí kupony věrnostního programu, zaregistrujte se na webu https://setep.cz/vernost.

Fotogalerie

Komořanský sněhulák
Komořanský sněhulák

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek