Tepelná pohoda

Baví

Letošní vánoční trhy opět oživí teplárníci se svojí nadílkou sněhu a celodenním programem pro malé i velké návštěvníky. Sníh dorazí v pátek 13. prosince a spolu s ním přijedou na 1. náměstí v Mostě i litvínovští hokejisté a mostecké házenkářky.

Komořanský sněhulák letos odstartuje v 10:00 hodin soutěží mateřinek, pro něž budou v atriu magistrátu přichystány živé stromky k ozdobení. V den akce vyberou společně primátor města a ředitel společnosti Severočeská teplárenská vítěznou mateřskou školu, která získá šek v hodnotě 12 000 Kč.

Stromky budou ozdobou vánočních trhů až do jejich zakončení. Po té budou stromky převezeny do mateřských školek a na jaře zasazeny v jejich zahradách.

Nově společnost plánuje zařadit do programu workshop pro děti, kde si vyzkouší svojí zručnost a bystrost. Pro všechny stavitele sněhuláků bude připraven malý dárek. Navíc během dne budou vyhlášeny soutěže o zajímavé ceny, takže nikdo neodejde s prázdnou.

Nebyla by to akce teplárny, aby nepřipravila tepelnou pohodu i v chladném počasí, které lze očekávat v období konání vánočních trhů, respektive v den Komořanského sněhuláka. Tepelná zóna nabídne místo k zahřátí a k odpočinku. K vytvoření dokonalé atmosféry přispěje šálek teplého čaje s medem a perníčky.

Přijďte s námi nasát vánoční atmosféru.

Těšíme se na Vás!


United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek