Tepelná pohoda

Baví

Přijďte a přesvědčte se, že existuje prevence, která bude bavit vaše i děti i vás. Změníte dětem pohled na drogy a možná zachráníte i život. Zážitkový program trvá cca 90 minut.

Nejvýznamnější projekt v oblasti protidrogové prevence v České republice, založený na smyslovém prožitku a interaktivitě – REVOLUTION TRAIN – dorazí do Ústeckého kraje. Za finanční podpory společnosti United Energy se vlak zastaví na přelomu května a června na šesti severočeských nádražích, aby jeho lektoři atraktivní formou dětem, mládeži, ale i rodičům vysvětlili problém drog. „Cílem vlakového programu je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů zapůsobit na návštěvníka, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám,“ prozrazují pořadatelé z Nadačního fondu Nové Česko.“ Cílovou skupinou jsou především děti a mládež ve věku 12 – 17 let.

Vlakovou soupravu REVOLUTION TRAIN tvoří celkem šest vagonů. Vagony jsou uzpůsobeny do podoby multimediálních sálů, v nichž se v několika rovinách odehrává příběh o příčinách, vývoji a důsledcích drogové závislosti. Návštěvníci protidrogového vlaku tímto příběhem procházejí a díky možnostem interaktivních technologií se aktivně stávají jeho účastníky.  Vyčerpávající podrobnosti o projektu naleznete na: http://www.revolutiontrain.cz.

Zastávky:

Most   31. května
Litvínov   3. června
Bílina     4. června
Louny    5 .- 6. června

V Mostě bude probíhat doprovodný program pro děti a mládež, který zajišťujeme právě my, společnost United Energy. Přijďte se na nás podívat.United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek