Tepelná pohoda

Novinky

Již třetí ročník projektu firemního dobrovolnictví společnosti Severočeská teplárenská se uskutečnil v polovině září v rámci pomoci Kojeneckému ústavu v Mostě.

Stejně jako v předchozích dvou letech, vyvezli dobrovolníci děti za hranice ústavu, tentokrát však mezi zvířátka do Selského dvora v Braňanech. Každý účastník se během dopoledne věnoval jednomu z dětí, kterému tak zprostředkoval nevšední zážitek, pro jiné děti tak běžný.

Pomoc teplárny spočívá v tom, že poskytuje především pracovní sílu. Letos navíc uhradila i celý program a také dopravu. SETEP DAY se zúčastnilo 16 dobrovolníků, z toho 5 mužů. Výletu si nakonec užilo 27 dětí.
S dětmi si zaměstnanci po dřívějších zkušenostech dobře rozumí. „ Některé děti jsou obdivuhodně samostatné a nebojí se, některé se ještě ostýchají, protože nejsou na naši přítomnost zvyklé.  Ale zvykají si rychle. Jsou tu děti, které jsem zaznamenala i v předchozích dvou letech, ale spousta jich tu chybí, protože již byly přijaté k adopci, což je skvělé,“ uvedla Miloslava Kučerová, tiskoví mluvčí teplárny.


Fotogalerie

Braňany
Braňany
Děti z KÚ
Děti z KÚ
Na koních
Na koních

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek