Tepelná pohoda

Novinky

V polovině ledna letošního roku bylo ukončeno přijímání žádostí organizací a škol regionu o sponzorský příspěvek. K tomuto datu se sešlo 21 přihlášek.
„V letošním roce se o finanční příspěvek na své projekty přihlásilo 20 organizací s 21 přihláškami. Pouhých 16 žádostí však splnilo podmínky pro jejich zařazení do výběrové komise“, sdělila tisková mluvčí teplárny Miloslava Kučerová. Z nich 7 se týkalo sportu, 3 volnočasových aktivit, 2 žádosti kultury a úspory energií a jedna vzdělávání a prevence kriminality.

Rozhodnutí výběrové komise, které organizaci uvolní peněžní dar na její projekt, padlo 6. února. Z platných  žádostí  pak vybrala komořanská teplárna 12 projektů, mezi které rozdělila 293 tisíc korun.

Z finančního příspěvku od United Energy a Severočeské teplárenské se tak již nyní může radovat například TJ Baník Most, oddíl volejbalu, který obdrží příspěvek ve výši 20 tisíc korun na sportovní pomůcky, Junák – Český skaut, „Středisko Oheň“, jemuž teplárna věnuje 35 tisíc na úpravu topného systému v jeho objektu nebo SPŠ a VOŠ v Chomutově, které teplárenská společnost poskytne 35 tisíc korun na pokračování etapového projektu rekonstrukce KOVO dílen. Částkou ve výši 50 tisíc bude podpořen i Nadační fond NOVÉ ČESKO, konkrétně jeho projekt Protidrogový vlak, který bude mít letos zastávku i ve městě Most.
Podporu získají i další regionální sportovní kluby, například Billiard club hockey Most (15 tis. Kč), Plavecký klub Most (7 tis. Kč), TJ Sokol Horní Jiřetín, oddíl moderní gymnastiky (10 tis. Kč), Cyklistický klub Litvínov (8 tis. Kč) nebo SKI CLUB Krušnohorci (23 tis. Kč) a další organizace.
Fotogalerie

Protidrogový vlak
Protidrogový vlak

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek