Tepelná pohoda

Novinky

Již popáté se sešli zaměstnanci komořanské teplárny před branami Kojeneckého ústavu v Mostě, aby se stali náhradními tetami a strýčky pro tamní děti. Tak jako loni vyvezlo 15 dobrovolníků teplárenské společnosti opuštěné děti do chomutovského zooparku na výlet.

„Zařízení jsme nabídli pomoc již na jaře letošního roku, ale vzhledem k epidemii COVID-19 nám bylo s politováním sděleno, že letos s námi z bezpečnostních důvodů prckové nikam nevyrazí. Naštěstí jsme to nevzdali ani my, ani vedení kojeneckého ústavu a po uvolnění bezpečnostních opatření jsme se dohodli na spolupráci. Akce se zúčastnilo 15 dobrovolníků, z toho 4 muži, kteří se dětem věnují již pravidelně. Máme pocit, že některé děti se nám již začínají vizuálně podobat“, sdělila s úsměvem Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti.

 

Vrchní sestra Irena Jeřábková ocenila pomoc dobrovolníků hned při úvodním přivítání: „Co na to říci? Moc, moc děkujeme za vaši pomoc. Jsme vždycky strašně rádi, když můžeme vyvézt více dětí najednou a někam dál, než jen do okolí. K tomu je však potřeba více rukou. Doufám, že vše proběhne hladce“. Poté rozdala všem přítomným roušky.

Po návratu čekal na zaměstnance e-mail, ve kterém kromě poděkování zaznělo i přání o pokračování spolupráce.


Fotogalerie

1
1
2
2
3
3

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek