Tepelná pohoda

Podporuje

Soubory ke stažení

 

Grantové projekty ve prospěch regionu

Pomozte nám chránit životní prostředí! Investujme společně do hospodárného nakládání s energiemi. Tak zněla v roce 2008 výzva společnosti United Energy, která nabízela neziskovým organizacím na Mostecku a Litvínovsku finance na opatření vedoucí k úsporám energií v rámci „GRANTU POHODA“.

Po třech letech fungování projektu, v roce 2010, rozhodla společnost o jeho ukončení. Mezi neziskové organizace rozdělila United Energy v rámci tří ročníků grantu téměř 2,5 milionu korun a podpořila celkem 26 projektů na úspory energií.

Grant Pohoda byl vůbec prvním grantem, vyhlášeným komořanskou teplárnou v rámci projektu Tepelná Pohoda.
V roce 2014 vyhlásila teplárenská společnost v pořadí druhý grant s názvem „KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ“. Cílem tohoto grantu bylo podpořit neziskové organizace v práci s dětmi a mládeží. O finanční příspěvek se mohly hlásit organizace, které se na Mostecku a Litvínovsku věnují volnému času dětí a mládeže. Novinkou druhého grantu bylo zapojení veřejnosti do rozhodování. V rámci grantu bylo mezi 10 organizací rozděleno téměř 300 tisíc korun.

Ukončením grantu „Kdo si hraje, nezlobí“, pomoc regionu ze strany United Energy zdaleka nekončí. V budoucnu se mohou neziskové organizace v rámci programu Tepelná Pohoda těšit na nové projekty. Mimo to mohou každoročně žádat o dar či sponzorský příspěvek zde.


United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek