Tepelná pohoda

Podpořené akce

Vaky s drobnostmi do školy, reflexními prvky a pexesem s desaterem, jak se chovat v dopravním provozu předali dnes při příležitosti zahájení školní docházky všem prvňáčkům základní školy Zdeňka Štěpánka v Mostě ředitel Severočeské teplárenské Petr Horák společně se specialistkou marketingu a péče o zákazníky Radkou Bišickou. Zároveň děti nabádali k ostražitosti při cestě do školy a popřáli jim mnoho úspěchů při získávání nových znalostí.

„Přeji vám bezpečnou cestu do školy.  Ať vás škola baví a ať v ní máte vždy tepelnou pohodu,“ popřál prvňáčkům Horák.

Teplárenská společnost se v letošním roce stala spolu s KÚ Ústeckého kraje Policií ČR, oddělením ministerstva dopravy BESIP, AUTODROMEM Most a společností Unipetrol partnerem projektu Bezpečné cesty dětí do škol. Ten je určen všem prvňáčkům v Ústeckém kraji a jeho cílem je posílení bezpečnosti žáků prvních tříd při jejich cestě do a ze školy. Bezpečností balíčky obdrželo i díky Severočeské teplárenské 8 500 dětí.

„Bezpečnost obyvatel, zvláště pak dětí, patří mezi naše priority v oblasti darů a sponzoringu. S účastí na projektu Bezpečné cesty do škol jsme ani na chvíli neváhali,“ řekl Horák.

Fotogalerie

Bezpečně do škol
Bezpečně do škol

United Energy
www.tepelnapohoda.cz

Copyright (c) 2008, United Energy | webdesign: CZ-Online Webdesign s.r.o. | Mapa stránek